• +905335410514
  • zekeriya_demirtas@hotmail.com

9 Ekim 2021 Cumartesi Günü Yapılacak Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü Sınavına Katılacak Adaylar ile Sınav Giriş Yerleri Açıklandı.

9 Ekim 2021 Cumartesi Günü Yapılacak Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü Sınavına Katılacak Adaylar ile Sınav Giriş Yerleri Açıklandı.

Sınav 9 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 10.00'da başlayacaktır. Adaylar güvenlik kontrolünden geçirilerek binaya alınacaktır. Bu nedenle adayların saat 09.00'da bina girişinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adayların, sınavda kimlik tespitini sağlamak için T.C. kimlik numarası ve fotoğrafı bulunan; Türkiye Cumhuriyeti Nüfus cüzdanı/Kimlik Kartı, sürücü belgesi, kurum kimlik kartı veya kullanım süresi dolmamış pasaport belgesinden en az birini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bunlardan en az birinin olmaması durumunda aday yazılı sınava alınmayacaktır.

Adayların çanta ve benzeri eşyalar, cep telefonu, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi, cep bilgisayarı, hesap makinesi ve benzeri cihazlar ile saat fonksiyonu dışında fonksiyonu bulunan saatlerle sınava girmeleri kesinlikle yasaktır. Bu eşya, araç ve cihazları yanında bulunduranların durumları tutanakla tespit edilerek bu adayların sınavı geçersiz sayılacaktır.

Sınava katılacak adaylar ile sınav giriş yerlerini gösteren listeye ulaşmak için tıklayınız.

zekeriyademirtas